Produkty

Produkty dostępne w ofercie. Wybierz klikając na jeden z nich.

Grupa produktów: Kapsułki

Idunna sp. z o.o.

Gdańsk 89-890, ul. Jana Heweliusza 11/811
Kontakt telefoniczny: +48 530 007 566
e-mail: kontaktidunna.pl

Formularz
kontaktowy

Nie miej oporów by wysłać do nas zapytanie korzystając z poniższego formularza.

wyślij

Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione lub zaznaczone. Wymagane pola zostały zaznaczone czerwoną ramką. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól. Dziękujemy.


Dziękujemy!
Twoja wiadomość została wysłana poprawnie.

W naszej ofercie

Dążymy do tego by zaspokoić wszystkie Wasze potrzeby. Sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie:

Wybierz formę produktu by przefiltrować:

Artykuły

Zależy nam na tym by suplementacja była świadoma, dlatego redagujemy artykuły, które wyjaśnią terminologie oraz opowiedzą więcej o składnikach odżywczych.

Gdzie kupić?

Zastanawiasz sie gdzie nas znaleźć? Pomożemy Ci w tym!:).

Wszystkie propozycje marki Idunna dostępne są do kupienia w drogeriach Rossmann na terenie całej Polski.

logo Rossmann

Klikając w poniższy przycisk przeniesiesz się do strony z mapą by zlokalizować najbliższą drogerię.

Mapa Drogerii

Możesz także kupić produkty online, korzystając ze skepu internetowego Rossmann. Poniżej link do oferty Idunna w e-sklepie Rossmann

Kup online!

VCaps® – kapsułki z myślą o weganach i wegetarianach.

Poznaj nasze produkty

Kapsułki roślinne VCAPS®

Wegańskie i wegetariańskie kapsułki stają się coraz większym trendem, jeśli chodzi o Ludzie dbający o zdrowy styl życia wybierają rozwiązania naturalne i bezpieczne.rynek suplementów diety. Nie jest to zaskakujące – ludzie dbający o zdrowy styl życia przykładają dużą wagę do składu jakościowego produktów i wybierają te jak najbardziej naturalne i bezpieczne. Ważny jest jednak nie tylko sam skład suplementu, ale również jego opakowanie, stąd tak duża popularność celulozowych kapsułek VCaps®. Na czym polega ich fenomen i jakie są ich największe zalety?

Suplementy diety dla wegetarian i wegan

Jeszcze do niedawna wegetarianizm był rzadkością, jednak aktualnie coraz więcej osób eliminuje ze swojego menu produkty pochodzenia zwierzęcego. Liczba osób preferujących dietę bezmięsną systematycznie rośnie nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Kapsułki VCaps® składają się wyłącznie z celulozy i wody.Kwestia eliminacji z menu produktów pochodzenia zwierzęcego dotyczy nie tylko diety, ale również suplementacji. Obecnie na rynku dostępnych jest coraz więcej suplementów diety, które mogą być spożywane przez wegetarian i wegan.Istotny jest tutaj nie tylko sam skład suplementu, ale również dobór kapsułek o odpowiednim składzie (nie mogą być to np. standardowe kapsułki żelatynowe). Doskonale sprawdzają się tutaj kapsułki VCaps®, które składają się wyłącznie z celulozy i wody.

VCaps® – kapsułki roślinne z czystą etykietą

Kapsułki VCaps® wykonane są hydroksypropylometylocelulozy (HPMC), dzięki czemu mogą być spożywane przez wegan i wegetarian. Jest to jednak produkt kierowany nie tylko do wegan i wegetarian, ale również do szerokiego grona konsumentów, którzy ze szczególną troską dbają o swoje zdrowie i prawidłowe odżywianie. Brak produktów pochodzenia zwierzęcego (żelatyny) w składzie kapsułki VCaps® to nie wszystko. Jest to również produkt bezglutenowy, w którego składzie nie znajdziemy żadnych sztucznych dodatków, barwników, konserwantów i komponentów modyfikowanych genetycznie (GMO).

Kapsułki VCaps® – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Dzięki specjalnie opracowanej strukturze oraz właściwościom fizycznym kapsułki VCaps® zapewnianą stabilne działanie szerokiej gamie suplementów diety. Otoczka kapsułek VCaps® stanowi bezpieczną i skuteczną formę pakowania różnego rodzaju substancji czynnych. Kapsułki VCaps® idealnie sprawdzą się w przypadku minerałów i suplementów ze składnikami mieszanymi, ponadto będą bardzo dobre do ziół i roślin. Dzięki swoim właściwościom będą doskonałe również do kapsułkowania składników higroskopijnych, w tym między innymi wykazujących dużą wrażliwość na wilgoć probiotyków i enzymów.

Zalety kapsułek roślinnych VCaps®

VCaps® to kapsułki pierwszej generacji, które wyróżnia wysoka stabilność temperaturowa oraz odporność na wysoką wilgotność. Niska zawartość wilgoci w kapsułkach sprawia, że sprawdzą się także w przypadku składników wrażliwych na wilgoć (higroskopijnych).Substancje czynne uwalniają się z kapsułek VCaps® w sposób kontrolowany. VCaps® nie są ponadto tak podatne na rozkład proteolityczny jak żelatyna, co ogranicza ich podatność na skażenie mikrobiologiczne. Prosty skład kapsułki sprawia natomiast, że nie przeszkadza ona w trawieniu oraz wchłanianiu składników suplementu. Substancje aktywne suplementu uwalniają się z kapsułek VCaps® w sposób kontrolowany, dzięki czemu są one bardziej łagodne dla żołądka.

Do produkcji suplementów marki Idunna wykorzystujemy kapsułki VCaps®, bo zasługujesz na to, co najlepsze!